Tasavvuf ekibi ile özel gün ve gecelerinizi en mükemmel hale getiriyoruz. Davetlilerinize hoşça vakitler sunanarak ruhu dinlendiren tasavvuf eserleri ve ilahilerle sizlere en güzel organizasyonları yaşatıyoruz. Hizmet alanında eğitimli ve uzman kadromuzla muhteşem tasavvuf ekibi programları sunuyoruz. Tasavvuf müziği keyfini bizimle yaşayın. Tasavvuf musiki ekibi ile en mutlu en özel anlarınızı riske atmadan profesyonel programlar sunarak sizlere çözüm ortağınız olalım.

Tercih edilen ensrümanlar genelde bendir,ney,kanun,ud,yaylı tambur,keman,klasik kemençe,klavye ve benzeri ensrümanlardır.

      

Tasavvuf ekibi olarak ücretlendirmeler gelecek ekibin kalitesine göre, kişi sayısına ve solistin tanınmışlığına veya gidilecek şehrin uzaklığına göre farklılık arzetmektedir. İnsanlar fiyatlandırma konusunda neden sayfamızda yer almadığını düşünüyor olabilirler ama sebebi her arayan insana hitap edecek bir ücret listesi hazırlanırsa sayfamız ücret listesini kaldıramayacak duruma gelebilir. Çünkü bütün türkiye ve ilçeleri ve yurt dışı aramalarını hesapladığınız zaman büyük bir karışıklığa ve insanların bu durumları yanlış anlamasına neden olur.

Tasavvuf ekibi kaç kişi olmalıdır?

Tasavvuf musiki ekibi en az üç kişiden oluşması gerekmektedirki buda en alt seviyedir.Ama genelde ortalama beş kişiden düşürmemek daha iyidir.Çünkü enstrüman ne kadar çok olursa müzik zenginliği o kadar artar ve kaliteye ulaşır. Ensrüman sayısını şöyle ele alabiliriz.Her bir müzik aletinin kendine ait bir sesi ve tınısı vardır.Hepsi farklı ses oluşturur.Sadece bir enstrüman dinlediğiniz zaman çıplak yavan bir ses alırsınız.Bu ikiye çıktığı zaman bir nebze karışık bir müzik sesi alınır.Buna bir alet daha eklediğiniz zaman müziğin biraz daha zenginleştiğini görürsünüz.Ne kadar eklenirse o kadar zengin müzik sesini işitirsiniz.Bunun sayısını istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Tasavvuf Ekibi Örnekleri

  • BENDİR(def) +NEY
  • KANUN,NEY,BENDİR
  • KANUN,NEY,BENDİR,UD
  • KANUN,NEY,BENDİR,UD,KEMAN
  • KANUN,NEY,BENDİR,UD,KEMAN,TAMBUR wb.

Son zamanlarda özellikle 2000 li yıllardan sonra insanlar tasavvuf müziğine bir hayli yönelmiş durumdadır. Çünkü o gürültülü ve kafa patlatan alaturka programlardan bunalmış ve tiksinmiş durumdadırlar. Herkes huzur veren ve kafa dinlendiren programları tercih etmektedir. Tasavvuf musiki ekibi ve semazen gösterisi eşliğinde kafa patlatmadan ruhu dinlendiren bir düğün yapmayı artık herkes hedeflemekte ve yapmaktadır.Alışıla gelmiş ve artık terkedilmeye yüz tutmuş programlardan kurtulup davetlilerinize mükemmel bir organizasyon yaşatmak için bizimle iletişime geçin.

“Tasavvuf Ekibi”4 Yorum Bulunuyor

  1. Aydın Sultan Hisarda Tasavvuf musiki ekibi ile ve semazen ekibi ile düğün yapmak istiyoruz. 4 Kişilik tasavvuf grubu ve ferhat oğuz sanatçı olarak seçersek bunun yanısıra 4 kişil bir semazen ekibi ile bir düğün organizasyonu fiyatı bize ne kadara çıkar cevap bekliyorz

    1. Ahmet bey iyi günler: Aydın sultan hisar için organizasyon hizmetimiz mevcuttur. Tasavvuf ekibi ve semazen ekibi fiyatlarını, ferhat oğuz ve dini düğün için gerekli bilgileri e-posta adresinize gönderiyoruz. Detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden telefon numaralarından bizi arayarak geniş bilgi alabilirsininiz

  2. Düğünümüz için 4 kişilik tasavvuf musikisi ekibi ve sanatçı olarak Rıfat Çalışkan için fiyat teklifi alabilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir