Semazen Ekibi ile arzu etmiş  olduğunuz kaliteli organizasyonları sizlere  ulaştırıyoruz.Profesyonel semazen ekibi ile talep edilen mekanlara bölgelere icabet ediyoruz. Yüksek kalite ve amatör düşünceden uzak eğitim ve tecrübe ile unutulmaz ve muhteşem semazen gösterileri icra ediyoruz. Gül mevsimi geçtikten sonra gül kokusu gül suyundan alınır misali bu güzel duygu ve esintileri bir nebze olsun talep edilen program yerlerine taşımaya çalışıyoruz.

Huzur veren mevlevi törenlerini, semazen ekibi gösterilerini sunmak için yurt içinde ve talep üzerine yurt dışında en mükemmel şekilde sunmaya çalışıyoruz. Dini Düğün Özel gün ve gecelerde bir neşve olarak davet edilen semazen ekipleri ile muhteşem gösterileri sizlere ulaştırıyoruz. Profesyonel semazen ekibi organizasyonları için videolarımızı izleyebilir veya program yerlerinde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Semazen ekibi ile Seyran Organizasyon kaliteli ve güvenli hizmetleri sizlere ulaştırıyor. Semazen gösterisi talep etmek için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

Semazen ekibi alanında sayısız referanslarımız mevcutur. Erzurum 2011 kış olimpiyatlarından, ülker arena istanbul şebi arus törenlerine kadar çok yerde semazen ekibimiz ile  kurumsal organizasyonlar gerçekleştirdik. Yine sayısız mutaassıp düğün organizasyonları çeşitli etkinlikler ile hizmetimizi devam ettiriyoruz.Bizi arayarak program yapacağımız yerleri öğrenebilir izlemeye gelebilirsiniz.

Sizlerde en güzel hizmeti bizden almak için iletişim bölümündeki numaraladan bizlere ulaşabilirsiniz..Unutmayın kalite anlatılmaz ancak yaşatılır….

“Semazen Ekibi”30 Yorum Bulunuyor

 1. istanbul içinde yapacağımız bir sünnet düğününde semazen ekibi kiralamak istiyoruz.5kişilik bir semazen ekibi ücreti nedir acaba?

 2. 3 kişi büyük semazen 1 tanede çocuk semazen kiralamak istiyoruz. Program koceli izmitte olacak nasıl bir program görüşmesi yapabiliriz.

 3. Merhabalar semazen ekibi kaç kişi olarak geliyorsunuz. Düğünlerde semazen sayısı kaç kişilik ekip olması lazım acaba?

  1. Semzaen ekibi sayısı düğünlerde bizim belirlediğimiz bir durum değil. siz kendiniz kaç kişi isterseniz ona göre organizasyon yapılır.Birde sahneye göre kaç kişi yakışır veya kaç kişi sığabilecek bunlar göz önünde bulundurulursa daha iyi olur

 4. Semazenli düğünlerde kaç kişilik semazen ekibi geleceğini biz belirleme yapabiliyormuyuz yoksa siz mi belirliyorsunuz. Semazen ekibi düğünde kaç kişi olması gerekir. Birde çorluya geliş fiyatları

  1. Çorlu için semazen ekibi istiyorsunuz yanılmıyorsam. Semazen kişi sayısını siz belirleme yapabilirsiniz.Fiyatları türkiye geneli arayanlar olduğu için özelden ararsanız yardımcı oluruz.0 5326302810

 5. Selamun aleyküm sayın yetkili izmit te yapacağımız bir semazenli düğün için bize fiyat verebilirmisiniz?. Birde semazen ekibi en az düğünlerde kaç kişi olması gerekiyor.?

  1. Aleyküm selam sait bey. izmit için semazenli düğün hizmetimiz mevcuttur.Semazen ekibi düğünlerde kaç kişi isterseniz tercihi size kalmış. Siz sadece semazen ekibi mi itiyorsunuz yoksa ilahi ve tasavvuf ekibi de olacakmıdır bunları özelden bize belirtirseniz fiyat konusunda yardımcı oluruz.

 6. Semazen ekibi için görüşmek üzere randevumu almamız gerekiyor. 3 kişilik bir semazen ekibi talep edecektik sizden.

  1. semazen ekibi için rezervasyon üzere çalışıyoruz. İsterseniz telefonla rezervasyon yaptırabilirsiniz. isterseniz ofise buyrun orada görüşebiliriz. Gelmeden bir kaç saat önce ararsanız dışarıda olabiliriz çünkü

 7. iyi akşamlar: semazenli düğün yapacağız düzcede, ilahi ekibi ve semazen ekibi ücretleri hakkında bilgi istiyorum.düzce de yapılcak bir semazen li düğün paketi fiyatı gönderirmisiniz?

  1. iyi akşamlar isa bey, düzcede ilahi ve semazen ekibi hizmetimiz mevcuttur. e-posta adresinize gönderiyoruz gerekli bilgileri…

 8. Çorumda semazen ekibi kiralamak istesek 5 kişilik semazen fiyatları nedir acaba? çorum sungurlu için semazenli düğün de ilahi ekibi fiyatınıda gönderirseniz çok iyi olur.

  1. Çorumda semazen ekibi ve ilahi ekibi için e-postanıza fiyatlarla ilgili bilgilendirme alacaksınız. teşekkürler

 9. Semazen ekibi için ücret bilgisi alabilirmiyiz. Tekirdagda islami düğün için kiralamak istiyoruz. 3 kişilik. Olacak. 4 kişilik te ilahi ekibi fiyatları tekirdagda olacak şekilde….

  1. Tekirdağda islami düğün hizmetlerimiz mevcuttur.Sadece semazen ekibi isterseniz fiyat farklı olur. komple ekip olarak olursa fiyat farklı olur. 4 kişilik ilahi ekibi ve 3 kişilik semazen bilgilendirmesi e-postanıza gönderilmiştir.Tekirdağ da örnek teşkil edecek tarzda güzel bir program paketi sizleri bekliyor. İyi günler

 10. Semazen ekibi en az kaç kişi kiralamak gerekiyor? .Tekirdağda semazen ekibi kiralamak istiyoruz. Yol ve diğer masraflar toplam semazen ekibi kiralama ücretleri nedir?

  1. semazen ekibi sayısını siz belirleyebilirsiniz. 1 kişide olabilir 10 kişide olabilir. ama görsellik açısında en azından iki kişilik semazen grubu olmasında fayda vardır.Fiyatları telefonla bildirebiliriz.05326302810

 11. sünnet düğünü için semazen kiralamayı düşünüyorum yerimiz avcılarda armoni düğün salonu… 2 kişilik semazen ücreti bize ne olur?. 20 dk lık bir gösteri olsa mesela?.

  1. İlhan bey iyi günler: Semazen kiralama fiyatı kişi başı 150 TL istanbul için. Kaç kişi isterseniz gönderebiliriz.

 12. Semazen ekibi gösterisi kaç dakika sürüyor acaba?. biz 20 dakika düşünüyoruz. Yapmak istediğimiz semazenli bir nişan organizasyonu var. bunun için teklif alabilirmiyiz sizden?..

  1. semazen gösterisi 15-20 dakika sürüyor. nişan organizasyonu için semazen fiyatları size gönderilmiştir. e-postanızı kontrol edermisisiniz?

 13. Semazen ekipleri ücretleri için bilgi yazmamışsınız. 5 kişilik semazenler için ne gibi bir ücret talep edersiniz?

 14. Sayın yetkili ilahi grubu ve semazen ekibi için görüşmek istiyorum. Semazen lerin sayısını siz mi belirliyorsunuz yoksa bizde karar verebilirmiyiz.?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir