Mehter takımı ile çeşitli etkinliklerde mükemmel profesyonel ekiplerle sizlerleyiz.Profesyonel mehter takımı ile geçmişten günümüze ışık saçan ve asırlardır eskimeyen o mehter marşlarını programlarınıza taşıyoruz. İstanbulda bulunan mehter ekibi ile tüm ülke genelinde profesyonel hizmetler sizleri bekliyor.

Mehteran takımı kiralama fiyatları ve detayları için bizi arayarak detaylı bilgileri temin edebilirsiniz.

Dini düğün organizasyonları, dini sünnet organizasyonları, belediye etkinlikleri, gelin alma merasimleri, ramazan etkinlikleri, dernek ve köy şenlikleri, kültürel etkinlikler gibi programlarda mehteran takımı ile sizlerleyiz.

“Mehter Takımı”6 Yorum Bulunuyor

  1. Merhabalar istanbul da yapılacak bir islami düğün de mehter kiralama yapmak istiyoruz. Gelin evi yakın olduğu için gelin alma programını mehter ile yapsak sonrada salonda mehter takımı marşlarına devam etse fiyatları nasıl olur ek ücret istermisiniz? 10 kişilik mehter takımı bizim için yeterlidir fiyat gönderirseniz sevinirim.

    1. merhabalar mert bey. mehter takımı ile gelin alma programı yaparız. mehter kiralama fiyatları kişi başı olarak baz alınıyor. Fiyatları e-postanıza gönderiyorum

  2. iyi akşamlar sayın yetkili 8 kişilik mehter takımı için fiyatlar nedir acaba?. Kocaeli izmit te 8 kasım akşamı saat 20.00 de.

    1. iyi akşamlar ismail bey. 8 kişilik mehter takımı için koceli izmitte yapılacak organizasyon fiyatını e-posta adresinize gönderdik. Bize yazdığınız için teşekkürler….

  3. Merhaba Sayın Yetkili , İstanbul Bahçelievler’de Yapacağım İslami Düğün İçin Organizasyon Düşünüyorum İçerik Olarak Mehter Takımı , İlahi grubu , Kuran Tilaveti Duan ve Hoş sohbetin yer alacağı bir organizasyon düşünüyorum acaba bu içeriklerin sizdeki karşılığı nedir …Saygılar İyi Çalışmalar…

    1. merhabalar murat bey.. istemiş olduğunu ekipler en mükemmel şekilde bizde mevcuttur. kişi sayısına göre fiyatlandırma yapılacağı için ön görüşme olarak bu telefonu arayabilirsiniz. 05326302810

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir